Warsztaty kuchni wegańskiej

 

Chleb, pasty, masło i sery roślinne

25 listopada 16.00 – 19.45 Studio Kulinarne Małe Przyjemności, Warszawa

Przechodząc na dietę roślinną lub chcąc zrezygnować z sera, wędlin, masła czy innych niezdrowych dodatków, mamy problem z tym co położyć na kanapkę. Serdecznie zapraszam Was na warsztat, który cieszył się do tej pory największą popularnością, na którym dowiecie się jak zrobić chleb na zakwasie, smaczny chleb bezglutenowy, pyszne „masełko” oraz zaskakujące sery wegańskie. Każdy uczestnik wyjdzie z własnym zaczynem na zakwas.

Szczegóły

zapisy: alicjawkrainiewarzyw@gmail.com

Wegańskie święta na słodko bez cukru i glutenu

10 grudnia 17.00 – 20.45 Studio Kulinarne Małe Przyjemności, Warszawa.

Zrobimy wiele pysznych słodyczy, które bez problemu powtórzycie w domu i z dumą zaprezentujecie na świątecznym stole. Dzięki tym potrawom Wasze święta będą nieco zdrowsze i równie smacznie, jak nie smaczniejsze 🙂 Zrobimy m.in. pierniczki, keksa, jagielnik.

Szczegóły

zapisy: alicjawkrainiewarzyw@gmail.com

 

Wegańskie święta – potrawy wytrawne

16 grudnia 10.00 – 13.45 Studio Kulinarne Małe Przyjemności, Warszawa.

Zrobimy próbę generalną nalepimy pierogów, uszek, nastawimy barszcz na prawdziwym zakwasie, będzie śledzi, bigos i ajerkoniak, wszystko wegańskie. A żeby nam się miło gotowało puścimy sobie „Last Christmas”. I wiecie co? dzięki temu oszukamy przeznaczenie i będziemy mieli prawdziwą wegańską wigilię tydzień wcześniej.

Szczegóły

zapisy: alicjawkrainiewarzyw@gmail.com